دکتر محمد سلیمانی - ارتباط با من
مکاتبه
لطفا برای مکاتبه با دکترسلیمانی با کلیک بر عبارت « نــظــر شــمــا » در ذیل این متن، در فرم مخصوص مطلب خود را نوشته و در صورت نیاز به دریافت پاسخ حتماً رایانامه (ایمیل) خود را نیز درج کنید

ملاقات حضوری
برای ملاقات حضوری با دکتر محمد سلیمانی، نماینده شریف مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر لطفا موضوع و ضرورت را به soleimani@iust.ac.ir ایمیل کنید.


با تشکر
مدیر وبگاه


نظرات:
 محسن خشنود   شنبه 25 آذر 1391
سلام...!

سلام عليكم
بنده دانشجوي كارشناسي برق مخابرات هستم و براي تحويل پروژه كارهايي انجام داده ام و اكنون نياز به كتابي با موضوع : "مقدمه اي بر اصول طراحي ماهواره" دارم.
با تشكر از شما

khoshnud90@gmail.com

پاسخ
    چهارشنبه 18 بهمن 1391

سلام

پاسخ

نظر شما نظر شما

 محمد جوانمرد   جمعه 27 ارديبهشت 1392
عرض ارادت وآمادگی همکاری وحمایت از کاندیدای مورد نظر شما

بنام خدا
سلام علیکم
استاد گرامی و برادر متعهد جناب آقای دکتر سلیمانی
اینجانب محمد جوانمرد کارمند وزارت نفت با حدود 20 سال سابقه کار و مدرک مهندسی مکانیک گرایش حرارت وسیالات از زمانی که حضرتعالی مقاله ای در روزنامه در خصوص وجوب نظارت بیشتر بر مجلس شورای اسلامی نوشتید , از روی متن نامه خلوص و پاکی خاصی در گفتار شما احساس کردم که که علاقه اینجانب به جنابعالی صد چندان گردید.چون احساس کردم که بسیار انسان قانون مند و خود ساخته ای هستید.
لازم به ذکر است که خودم را کمی معرفی کنم -اینجانب در انتخابات ریاست جمهوری گذشته مسول ستاد انتخاباتی دکتر احمدی نژاد در شهر مهاجران واقع در استان مرکزی بودم چون دلم می خواست که برای این کشور کاری بکنم.
الان هم همین طور است دلم می خواهد که کاندیدایی راس امور قرار گیرد که بتواند عملکرد معقولانه ای داشته باشد -احساسی و بدون تعقل و تفکر وبه قولی فله ای با مسایل کشور برخورد نکند و از طرفی هم اهل حساب و کتاب و محاسبه نفس و بیت المال باشد.
الان با توجه به نزدیک بودن انتخابات و تعدد کاندیدا های اصول گرا دچار شبهاتی شده ام . از آنجایی که در آشفته بازار سیاسی فردی صدیق تر از حضرتعالی به نظرم نیامد لذا بر خود لازم دانستم تا هم عرض ارادت نموده وهم از حضور شما سوال کنم تا به جه کسی می توانم رای بدهم؟البته این سوال در این زمانه که کسی به کسی اطمینان نمی کند پاسخش به کسی که حضرتعالی نمی شناسید تا چه حد صادق است کار بسیار دشواری است
اما امید دارم تا با عزت نفس و خلوص نیتی کهاز شما سراغ دارم پاسخم را دریافت کنم.
ضمنا به اطلاع می رسانم که اینجانب از تاریخ 1/3/1392 به شهر تهران منتقل خواهم شدو امید وارم که از نزدیک از محضر حضرتعالی کسب فیض نمایم وهمچنین اعلام امادگی خدمت گذاری در ستاد انتخاباتی کاندیدای مورد نظرتان در تهران را نیز هم دارم.

با سپاس فراوان-التماس دعا

تلفن تماس 09183616874

پاسخ

 محمودی   دوشنبه 4 آذر 1392
مسکن مهر ویژه تهران

جناب آقای دکترسلیمانی
نماینده محترم مردم تهران
سلام علیکم
غرض از مزاحمت، استمداد و طلب یاری از جنابعالی برای مسکن ویژه تهران
هست. مناسفانه در این پروژه که بیش از 2500 خانواده فاقد مسکن که از
هیچ تسهیلات دولتی مسکن در طول عمرشان استفاده نکرده اند
عضو شده اند، مشکلات جدی پیش آمده.
مهمترین مشکل فعلی متقاضیان این است که ، در طول پروژه چند بار دولت قیمت آن را افزایش داده است.
اولین بار فروردین امسال بود که قیمت ساخت از متری 370 به 570
هزارتومان افزایش یافت.
دلیل این افزایش، افزایش قیمت مصالح عنوان شد.
این بار در اخرین اعلام اداره مسکن ، قیمت ساخت یکباره به متری 1.3 میلیون افزایش یافت!
حال آنکه در این مدت کاهش قیمت مصالح ساختمانی را داشته ایم.
متاسفانه در پیگیریهای اداری مکرر از مسئولان ، حرفهای متناقض شنیده
میشود و صداقت و دلسوزی دیده نمیشود.
حالا افرادی که به سختی مبالغی را با فروش دار و ندارشان و وام و قرض جور
کرده اند، امیدشان برای صاحب خانه شدن دارد نانامید میشود.
و جلوی زن و بچه شرمنده ....

شرح مفصل موضوع در وبلاگ زیر موجود هست
http://maskantehransar.blogfa.com/

در صورت صلاحدید این مشکل مردم تهران را رسیدگی بفرمایید.
تشکرفراوان
09125355713

پاسخ

 سیدمحمدجواد مرادی   چهارشنبه 25 دي 1392
ارسال ایده جهت کاهش ترافیک

بسمه تعالی

سلام علیکم،

ضمن آرزوی توفیق، به عرض می رساند اینجانب سیدمحمدجواد مرادی ایده ای درخصوص روشی بسیار ارزان برای کاهش همزمان معضلات ترافیک و آلودگی هوا و مصرف بنزین در کلانشهرها به شرح ذیل، تقدیم می نمایم.

سامانه هماهنگی خودروهای سواری شخصی برای کاهش ترافیک

می دانیم علت اصلی ترافیک کلانشهرها که نوعاً در ساعات اولیه صبح و پس از تعطیلی ادارات است، تردد انبوهی از خودروهای سواری شخصی که عمدتاً تک سرنشین هستند می باشد. برای کاستن از این مشکل فرض کنید سامانه ای اینترنتی طراحی نماییم که دارندگان خودروهای سواری در یک کلانشهر در آن ثبت نام کنند و مشخصات خودشان، خودروشان و محل زندگی و محل کارشان را در آن وارد نمایند.این سامانه افراد دارای خودروی شخصی را بر مبنای نزدیکی محل زندگی و همینطور محل کارشان تقسیم بندی می نماید.مثلاً کل افرادی که در منطقه A زندگی می کنند و در منطقه B کار می کنند را در یک گروه بزرگ دسته بندی می کند و همینطور برای مناطق دیگر. به همین ترتیب افراد در یک کلانشهر در چندین دسته تقسیم بندی می گردند.سامانه افرادی را که بهترین شرایط از لحاظ نزدیکی محل زندگی و محل کار را دارند را در گروه های 4 نفره تقسیم و آنها را از طریق سایت یا پیامک به همدیگر معرفی می نماید.در این گروه 4 نفره افراد با مذاکره یک مکان در منطقه محل زندگی را برای جمع شدن گروه در ساعت مشخصی در صبح و یک مکان در منطقه محل کار را برای جمع شدن در ساعت مشخصی در بعد از ظهر تعیین می کنند. با یک برنامه ریزی مثلاً ماهانه، هر ماه یک نفر از اعضاء گروه خودروی خود را برای رساندن خود و سایر اعضاء گروه مورد استفاده قرار می دهد و به نوبت این کار انجام می شود.این کار موجب کاهش قابل توجه در ترافیک و آلودگی هوا و مصرف سوخت می گردد.

هرچند این ایده فی نفسه برای افراد مزایایی همچون صرفه جویی اقتصادی در مصرف سوخت و استهلاک کمتر خودرو و امکان استراحت در مسیر و ارتقاء روابط اجتماعی و ... را دارد اما از آنجایی که این طرح کمک مهمی به دولت و سایر ارگانهای دخیل در کاهش هزینه ها می کند لازم است ارگانهای ذی ربط مشوقهای مناسبی در این زمینه ارائه دهند.مثلاً با ثبت برنامه گروه در سامانه، خودرویی که حمل و نقل اعضاء گروه بر عهده آن است از معافیتهایی در خصوص طرح ترافیک و حتی طرح زوج و فرد و نیز مشوقهایی جهت پارک خودرو بهره مند گردد.

با تشکر

سیدمحمدجواد مرادی09117125789

پاسخ

 اصغر يوسفي امين   شنبه 5 بهمن 1392
تبديل وضعيت پرسنل قراردادي دولت

بسمه تعالي
با سلام به نماينده محترم مجلس شوراي اسلامي:
متاسفانه نيروهاي قرارداد مشخص دولت ساليان متمادي است كه از حقوق بديهي خود از جمله افزايش سنواتي حقوق ، ارتقا شغلي و حقوق معمول پرسنل دولت محروم مي باشند . بعنوان مثال اينجانب پيش از دولت نهم در آزمون استخدام ادواري كه در آن دوره برگزار مي گرديد پذيرفته شدم اما دولت نهم آن مصوبه را لغو و قرارداد اينجانب بصورت مشخص در آمد. متاسفانه پس از دولت دهم نيز كه در شرف پيماني شدن بوديم، دولت يازدهم نيز هرگونه تبديل وضعيتمان را كان لم يكن نموده است و حكم بنده با مدرك ليسانسو 10 سال سابقه كار حتي از يك نيروي با حداقل سواد( كه قطعا در جاي خود محترم و زحمتكش هستند) نيز كمتر است . از شما و كليه نمايندگان محترم مجلس خواهشمنديم اجازه تضييع حقوق نيروهاي مذكور را در تغيير و تحول دولتها و سلايق مختلف آنها را ندهند. ضمنا از نمايندگان محترم به خاطر تصويب يك فوريت طرح تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان/ کارگری به رسمی یا پیمانی در دستگاه‌های دولتی در تاريخ 19/9/92 تشكر مي نماييم.

با تشكر
اصغر يوسفي
از پرسنل قرارداد مشخص موسسه سرمسازي رازي كرج

پاسخ

نظر شما نظر شما نسخه مناسب چاپنسخه مناسب چاپ

 
آخرین اخبار
 • در گفت‌وگو با فارس سليماني: - مجلس مقابل «اقدام غيرقانوني» دولت در عدم ابلاغ برنامه ششم موضع‌گيري کند. نماينده سابق تهران در مجلس با بيان اينکه متأسفانه دولت درباره قانون برنامه ششم و ابلاغ آن مي‌خواهد مانند ساير موارد قانون‌گريزي داشته باشد، وي گفت: مجلس بايد مقابل اقدام غيرقانوني دولت در عدم ابلاغ اين برنامه موضع‌گيري کند.
 • سليماني در گفت‌وگو با فارس:دولت درگير افتتاح‌هاي انتخاباتي‌ است و وقتي براي «سيل‌زدگان» ندارد/دولت امکاناتش را براي سيل آذربايجان بسيج نکرد - نماينده سابق مجلس با بيان اينکه وظيفه دولت است که در حوادثي چون سيل با تمام امکان وارد ميدان شود، گفت: دولتي که درگير افتتاح‌ پروژه‌هاي افتتاح‌شده در دولت‌هاي قبل است، وقتي براي رسيدگي به سيل‌زدگان پيدا نمي‌کند
 • سليماني در گفت‌وگو با فارس: - طبق طرح فراکسيون اميد هرکس در جلسه اصلاح‌طلبان سؤالي بپرسد تحويل نيروي انتظامي داده مي‌شود
 • سليماني در گفت‌وگو با فارس: - سليماني در گفت‌وگو با فارس:ما جنگ‌طلب نيستيم و آمريکا هم توان راه‌اندازي جنگ جديدي را ندارد/ تجربه عراق و افغانستان درماندگي آمريکا را ثابت مي‌کند
 • وزير سابق ارتباطات گفت - انعقاد قراردادهاي نفتي نخبگي را از ايران جمع مي‌کند
 • سليماني در گفت‌وگوي تفصيلي با تسنيم مطرح کرد - نقدي بر سياست‌هاي اقتصادي دولت؛ از «رکود» در ۱۵هزار واحد صنعتي تا مديران «تاجرمسلک»
 • سليماني در گفت‌وگو با فارس: - برجام هيچ دستاوردي براي ما نداشته/ تلاش رئيس‌جمهور براي دميدن جان تازه به برجام بي‌فايده است
 • سليماني در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد دولت برنامه‌ اقتصادي ندارد و دچار تناقض‌گويي شده/ چرا مشاوران رئيس‌جمهور تجارت مي‌کنند - عضو شوراي مرکزي جبهه پايداري گفت: دولت در زمينه اقتصادي با مردم صادقانه رفتار نمي‌کند و مطالب متناقض رئيس‌جمهور درباره رکود نشان‌دهنده عدم صداقت آنها با مردم است.
 • سليماني: دادگاه حلقه فريدون علني برگزار شود/ دولت به «اتاق بازرگانان» تبديل شده است/ رئيس‌جمهور شفاف‌سازي مالي را از دولت آغاز کند - نماينده سابق مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه دولت به اتاق بازرگانان تبديل شده است، گفت: آنها براي خودشان پاداش و حقوق‌هاي نجومي تصويب کردند که مدعي‌العموم بايد آنها را به دادگاه فرابخواند و مانند دادگاه آقاي کرباسچي، دادگاه علني برگزار شود.
 • محمد سليماني در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني نما: قراردادهاي جديد فروش نفت و گاز، يادآور قرارداد ننگين دارسي است/ گشايش مدنظر رئيس جمهور، شايد گشايش در واردات كالاهاي بنجل باشد - وزير سابق ارتباطات در خصوص اظهارات رئيس جمهور مبني بر اينكه پس از برجام هر روز يك گشايش داشته ايم گفت: اگر منظور از گشايش، گشايش واردات است؛ بله درست است؛ كالاهاي لوكس و بنجل زيادي به كشور وارد مي شود.
 • کارشناسان از ضرورت اجرايي شدن آخرين مصوبه مجلس نهم مي‌گويند - «اطلاعات سپاه» سد نفوذ انتصاب افراد در مشاغل حساس
 • شيشه با دستمال کثيف پاک نمي‏ شود - آمارها حاکي از آن است که پايه برخي اختلاس‌ها در ايران به هزارميليارد تومان رسيده، اين موضوع بيانگر آن است که هنوز اراده سياسي يکپارچه‌اي براي مبارزه با فساد اقتصادي در کشور وجود ندارد، چرا که عناصر قدرت و ثروت در اين مفاسد حضور داشته و خود از حاميان اصلي آن بشمار مي‌روند، زيرا هدف اصلي در فساد که امري سياسي محسوب مي‌شود، بهره‌وري‌هاي بيشتر اقتصادي و قدرتمندتر شدن افراد است.