دکتر محمد سلیمانی - ارتباط با من
مکاتبه
لطفا برای مکاتبه با دکترسلیمانی با کلیک بر عبارت « نــظــر شــمــا » در ذیل این متن، در فرم مخصوص مطلب خود را نوشته و در صورت نیاز به دریافت پاسخ حتماً رایانامه (ایمیل) خود را نیز درج کنید

ملاقات حضوری
برای ملاقات حضوری با دکتر محمد سلیمانی، نماینده شریف مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر لطفا موضوع و ضرورت را به soleimani@iust.ac.ir ایمیل کنید.


با تشکر
مدیر وبگاه


نظرات:
 محسن خشنود   شنبه 25 آذر 1391
سلام...!

سلام عليكم
بنده دانشجوي كارشناسي برق مخابرات هستم و براي تحويل پروژه كارهايي انجام داده ام و اكنون نياز به كتابي با موضوع : "مقدمه اي بر اصول طراحي ماهواره" دارم.
با تشكر از شما

khoshnud90@gmail.com

پاسخ
    چهارشنبه 18 بهمن 1391

سلام

پاسخ

نظر شما نظر شما

 محمد جوانمرد   جمعه 27 ارديبهشت 1392
عرض ارادت وآمادگی همکاری وحمایت از کاندیدای مورد نظر شما

بنام خدا
سلام علیکم
استاد گرامی و برادر متعهد جناب آقای دکتر سلیمانی
اینجانب محمد جوانمرد کارمند وزارت نفت با حدود 20 سال سابقه کار و مدرک مهندسی مکانیک گرایش حرارت وسیالات از زمانی که حضرتعالی مقاله ای در روزنامه در خصوص وجوب نظارت بیشتر بر مجلس شورای اسلامی نوشتید , از روی متن نامه خلوص و پاکی خاصی در گفتار شما احساس کردم که که علاقه اینجانب به جنابعالی صد چندان گردید.چون احساس کردم که بسیار انسان قانون مند و خود ساخته ای هستید.
لازم به ذکر است که خودم را کمی معرفی کنم -اینجانب در انتخابات ریاست جمهوری گذشته مسول ستاد انتخاباتی دکتر احمدی نژاد در شهر مهاجران واقع در استان مرکزی بودم چون دلم می خواست که برای این کشور کاری بکنم.
الان هم همین طور است دلم می خواهد که کاندیدایی راس امور قرار گیرد که بتواند عملکرد معقولانه ای داشته باشد -احساسی و بدون تعقل و تفکر وبه قولی فله ای با مسایل کشور برخورد نکند و از طرفی هم اهل حساب و کتاب و محاسبه نفس و بیت المال باشد.
الان با توجه به نزدیک بودن انتخابات و تعدد کاندیدا های اصول گرا دچار شبهاتی شده ام . از آنجایی که در آشفته بازار سیاسی فردی صدیق تر از حضرتعالی به نظرم نیامد لذا بر خود لازم دانستم تا هم عرض ارادت نموده وهم از حضور شما سوال کنم تا به جه کسی می توانم رای بدهم؟البته این سوال در این زمانه که کسی به کسی اطمینان نمی کند پاسخش به کسی که حضرتعالی نمی شناسید تا چه حد صادق است کار بسیار دشواری است
اما امید دارم تا با عزت نفس و خلوص نیتی کهاز شما سراغ دارم پاسخم را دریافت کنم.
ضمنا به اطلاع می رسانم که اینجانب از تاریخ 1/3/1392 به شهر تهران منتقل خواهم شدو امید وارم که از نزدیک از محضر حضرتعالی کسب فیض نمایم وهمچنین اعلام امادگی خدمت گذاری در ستاد انتخاباتی کاندیدای مورد نظرتان در تهران را نیز هم دارم.

با سپاس فراوان-التماس دعا

تلفن تماس 09183616874

پاسخ

 محمودی   دوشنبه 4 آذر 1392
مسکن مهر ویژه تهران

جناب آقای دکترسلیمانی
نماینده محترم مردم تهران
سلام علیکم
غرض از مزاحمت، استمداد و طلب یاری از جنابعالی برای مسکن ویژه تهران
هست. مناسفانه در این پروژه که بیش از 2500 خانواده فاقد مسکن که از
هیچ تسهیلات دولتی مسکن در طول عمرشان استفاده نکرده اند
عضو شده اند، مشکلات جدی پیش آمده.
مهمترین مشکل فعلی متقاضیان این است که ، در طول پروژه چند بار دولت قیمت آن را افزایش داده است.
اولین بار فروردین امسال بود که قیمت ساخت از متری 370 به 570
هزارتومان افزایش یافت.
دلیل این افزایش، افزایش قیمت مصالح عنوان شد.
این بار در اخرین اعلام اداره مسکن ، قیمت ساخت یکباره به متری 1.3 میلیون افزایش یافت!
حال آنکه در این مدت کاهش قیمت مصالح ساختمانی را داشته ایم.
متاسفانه در پیگیریهای اداری مکرر از مسئولان ، حرفهای متناقض شنیده
میشود و صداقت و دلسوزی دیده نمیشود.
حالا افرادی که به سختی مبالغی را با فروش دار و ندارشان و وام و قرض جور
کرده اند، امیدشان برای صاحب خانه شدن دارد نانامید میشود.
و جلوی زن و بچه شرمنده ....

شرح مفصل موضوع در وبلاگ زیر موجود هست
http://maskantehransar.blogfa.com/

در صورت صلاحدید این مشکل مردم تهران را رسیدگی بفرمایید.
تشکرفراوان
09125355713

پاسخ

 سیدمحمدجواد مرادی   چهارشنبه 25 دي 1392
ارسال ایده جهت کاهش ترافیک

بسمه تعالی

سلام علیکم،

ضمن آرزوی توفیق، به عرض می رساند اینجانب سیدمحمدجواد مرادی ایده ای درخصوص روشی بسیار ارزان برای کاهش همزمان معضلات ترافیک و آلودگی هوا و مصرف بنزین در کلانشهرها به شرح ذیل، تقدیم می نمایم.

سامانه هماهنگی خودروهای سواری شخصی برای کاهش ترافیک

می دانیم علت اصلی ترافیک کلانشهرها که نوعاً در ساعات اولیه صبح و پس از تعطیلی ادارات است، تردد انبوهی از خودروهای سواری شخصی که عمدتاً تک سرنشین هستند می باشد. برای کاستن از این مشکل فرض کنید سامانه ای اینترنتی طراحی نماییم که دارندگان خودروهای سواری در یک کلانشهر در آن ثبت نام کنند و مشخصات خودشان، خودروشان و محل زندگی و محل کارشان را در آن وارد نمایند.این سامانه افراد دارای خودروی شخصی را بر مبنای نزدیکی محل زندگی و همینطور محل کارشان تقسیم بندی می نماید.مثلاً کل افرادی که در منطقه A زندگی می کنند و در منطقه B کار می کنند را در یک گروه بزرگ دسته بندی می کند و همینطور برای مناطق دیگر. به همین ترتیب افراد در یک کلانشهر در چندین دسته تقسیم بندی می گردند.سامانه افرادی را که بهترین شرایط از لحاظ نزدیکی محل زندگی و محل کار را دارند را در گروه های 4 نفره تقسیم و آنها را از طریق سایت یا پیامک به همدیگر معرفی می نماید.در این گروه 4 نفره افراد با مذاکره یک مکان در منطقه محل زندگی را برای جمع شدن گروه در ساعت مشخصی در صبح و یک مکان در منطقه محل کار را برای جمع شدن در ساعت مشخصی در بعد از ظهر تعیین می کنند. با یک برنامه ریزی مثلاً ماهانه، هر ماه یک نفر از اعضاء گروه خودروی خود را برای رساندن خود و سایر اعضاء گروه مورد استفاده قرار می دهد و به نوبت این کار انجام می شود.این کار موجب کاهش قابل توجه در ترافیک و آلودگی هوا و مصرف سوخت می گردد.

هرچند این ایده فی نفسه برای افراد مزایایی همچون صرفه جویی اقتصادی در مصرف سوخت و استهلاک کمتر خودرو و امکان استراحت در مسیر و ارتقاء روابط اجتماعی و ... را دارد اما از آنجایی که این طرح کمک مهمی به دولت و سایر ارگانهای دخیل در کاهش هزینه ها می کند لازم است ارگانهای ذی ربط مشوقهای مناسبی در این زمینه ارائه دهند.مثلاً با ثبت برنامه گروه در سامانه، خودرویی که حمل و نقل اعضاء گروه بر عهده آن است از معافیتهایی در خصوص طرح ترافیک و حتی طرح زوج و فرد و نیز مشوقهایی جهت پارک خودرو بهره مند گردد.

با تشکر

سیدمحمدجواد مرادی09117125789

پاسخ

 اصغر يوسفي امين   شنبه 5 بهمن 1392
تبديل وضعيت پرسنل قراردادي دولت

بسمه تعالي
با سلام به نماينده محترم مجلس شوراي اسلامي:
متاسفانه نيروهاي قرارداد مشخص دولت ساليان متمادي است كه از حقوق بديهي خود از جمله افزايش سنواتي حقوق ، ارتقا شغلي و حقوق معمول پرسنل دولت محروم مي باشند . بعنوان مثال اينجانب پيش از دولت نهم در آزمون استخدام ادواري كه در آن دوره برگزار مي گرديد پذيرفته شدم اما دولت نهم آن مصوبه را لغو و قرارداد اينجانب بصورت مشخص در آمد. متاسفانه پس از دولت دهم نيز كه در شرف پيماني شدن بوديم، دولت يازدهم نيز هرگونه تبديل وضعيتمان را كان لم يكن نموده است و حكم بنده با مدرك ليسانسو 10 سال سابقه كار حتي از يك نيروي با حداقل سواد( كه قطعا در جاي خود محترم و زحمتكش هستند) نيز كمتر است . از شما و كليه نمايندگان محترم مجلس خواهشمنديم اجازه تضييع حقوق نيروهاي مذكور را در تغيير و تحول دولتها و سلايق مختلف آنها را ندهند. ضمنا از نمايندگان محترم به خاطر تصويب يك فوريت طرح تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان/ کارگری به رسمی یا پیمانی در دستگاه‌های دولتی در تاريخ 19/9/92 تشكر مي نماييم.

با تشكر
اصغر يوسفي
از پرسنل قرارداد مشخص موسسه سرمسازي رازي كرج

پاسخ

نظر شما نظر شما نسخه مناسب چاپنسخه مناسب چاپ

 
آخرین اخبار
  • - پيوستن به FATF سفره مردم را محدودتر مي‌کند/ موافقان ابتدا بگويند برجام چه شد؟
  • - مسير آيت‌الله رئيسي خارج از باندبازي و جناح‌بازي است
  • سليماني در گفت‌وگو با فارس: نمايندگان بررسي FATF را يکسال عقب بياندازند تا تکليف همکاري ما با اروپا مشخص شود -
  • سليماني در گفت وگو با فارس:مردم منتظر خبر برخورد با مفسدين و محتکران هستند/دولت و قوه قضائيه مماشات نکنند - نماينده سابق مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب با آن اختيارات گسترده و وسيع که به قوه قضائيه ابلاغ کردند، نشان دادند که همان مطالبات مردم را سردست گرفته‌اند در نتيجه دو قوه مجريه و قضائيه نبايد معطل و مماشات کنند. مردم منتظر خبر برخورد با مفسدين هستند و هر چه ديرتر اين اقدام انجام شود، به ضرر است و اعتماد عمومي نسبت به اين دو قوه کمتر مي‌شود
  • سليماني در گفت‌وگو با فارس: - بسته 12 گانه دولت را بايد به فال نيک گرفت/ به مديران چابک، سرحال و معتقد نياز داريم
  • وزير پيشين ارتباطات در گفت‌وگو با جام جم آنلاين - پيام‌رسان داخلي با تنبلي دولت مواجه شده/ افزايش 10 برابري سرعت اينترنت با راه‌اندازي شبکه ملي اطلاعات بودجه‌اي که وزارت ارتباطات بخواهد در اين زمينه اختصاص دهد چندان هم زياد نيست و تصور مي‌کنم اگر حدود 5 تا 10 درصد 7 هزار ميليارد را به پشتيباني از پيام‌رسان‌هاي داخلي اختصاص دهند يک شبکه پيام‌رسان ناب و قابلي خواهيم داشت. به‌ويژه اينکه جوانان و کارشناسان ما در اين حوزه درصحنه عمل توانايي‌هاي بارزي از خود نشان داده‌اند. ضمن اينکه افکار عمومي هم علاقه‌مند به استفاده از پيام‌رسان داخلي است. سليماني خاطرنشان کرد: چرا بايد ما به يک پيام‌رسان خارجي وابسته باشيم که مشخص نيست سر نخ آن دست چه کسي است و در مواقع بروز مشکل چه کسي پاسخگو خواهد بود.
  • سليماني در گفت‌وگو با فارس: - سليماني در گفت‌وگو با فارس:قوه قضائيه قضات مجرم‌ را طبق فرمايش رهبري به مردم معرفي کند